Направлення відправляти на адресу - 01021, м.Київ пров. Липський 3 к.11. 08130, Киево-Святошинський р-н. С. Петропавлівська Борщагівка вул. Оксамитова,9

Виробнича компанія «ДІСПОМЕД» за 13 років своєї діяльності зарекомендувала себе на ринку України як провідний виробник та імпортер технічних засобів реабілітації, ортопедичних і медичних виробів та товарів для людей з обмеженими можливостями.

Компанія надає бездоганну якість і надійність, що підтверджено багаторічними партнерськими відносинами на території України.

Одним із ключових пріоритетів підприємства ТОВ «Діспомед» є клієнтоорієнтованість, тому ми завжди приділяємо максимум уваги запитам і потребам наших нових та постійних клієнтів. Ми гарантуємо своїм замовникам завжди високу якість продукції та оновлюваний асортимент, оперативність поставок і максимально зручні умови платежів. Компанія виробляє та імпортує тільки надійну продукцію.

Висока якість матеріалів і збірки – це головні показники, на які ми орієнтуємося в процесі безпосереднього виготовлення, а також при відборі імпортних медичних товарів для подальшої реалізації. Такий серйозний процес вимагає повної професійної віддачі від профільних спеціалістів і за багато років існування ми змогли зібрати таку команду!

Для нас важливо, щоб кінцевий споживач був задоволений придбаним виробом. Забезпечити клієнтів якісною продукцією – наша головна місія та орієнтир у роботі. Сучасні та інноваційні методи дозволяють нам позиціонувати себе як надійного партнера, який цінує цей статус, а тому невпинно прагне відкривати нові грані і вдосконалювати існуючі технології на українському ринку медичних товарів.

Асортимент підприємства ТОВ «Діспомед» включає понад 150 товарних позицій, що дозволяє нашим клієнтам максимально задовольнити свої запити. Ми приділяємо багато уваги постійному оновленню асортименту, розширюємо спектр нових якісних виробів, багато з яких є унікальними новинками на українському ринку. Наш товарний ряд включає в себе безліч модифікацій у різних варіантах інвалідних колясок активного, пасивного і спортивного типу, ходунків опорних для літніх людей і людей з обмеженими фізичними можливостями, санітарних пристосувань для використання в домашніх умовах і в спеціальних лікувально-реабілітаційних установах, палиць та милиць, протипролежневих профілактичних матраців, а також безліч різних аксесуарів і товарів для забезпечення комфортної життєдіяльності людей з обмеженими можливостями.

Компанія ТОВ «Діспомед» постійно приймає активну участь у державних тендерах на поставку медичного обладнання та виробів медичного призначення і незмінно виграє багато з них завдяки високій якості продукції і конкурентоспроможним цінам.

Підприємство має сертифікат якості на відповідність міжнародним стандартам з системи менеджменту TUV ISO 9001 .

Цінуйте свій час, бережіть своє здоров'я і купуйте надійну медичну продукцію тут і зараз – в інтернет-магазині «Діспомед»!